Спортивний відділ

СПОРТіти усюди!

Якщо ви бажаєте прожити цікаве, наповнене захоплюючою спортивною боротьбою життя, подорожувати різними країнами світу, розвивати свої здібності, зміцнити вольові якості, покращити характер та успіхи у навчанні? Тоді запрошуємо всіх у спортивний відділ Київського Палацу дітей та юнацтва!

 

У нашому відділі працює 8 відділень з видів спорту!

Якщо Вам виповнилося 9 років і Ви вмієте плавати, то можете навчатися веслуванню на байдарках і каное та вітрильному спорту. Ці заняття проходять на водній станції Палацу, що на Трухановому острові, і в яхт-клубі на Київському водосховищі.

 

Наш шахово-шашковий клуб гостинно відчиняє свої двері і запрошує всіх, хто бажає опанувати секрети шахової та шашкової гри (з 6 років). На сьогодні шахи та шашки залишаються достатньо ефективним засобом морального, інтелектуального та естетичного розвитку.

 

Також, пропонуємо Вам навчитися одній із найскладніших настільних ігор світу – Гри в го (6 років)! Це стародавня китайська стратегічна гра. Наші висококваліфіковані тренери-викладачі залюбки навчать Вас цієї гри!

 

Хлопців з 11 років запрошуємо відвідати тренування з пляжного футболу.

 

А ще Вас обов’язково зацікавить гра у настільний хокей та фехтування.

 

Серед наших тренерів-викладачів є: майстри спорту, відмінники освіти, Заслужені тренери України та просто майстри своєї справи.

Тож, приєднуйтеся до нас, ми Вас чекаємо!

Ознайомтеся з розкладом