Good news! Партнери Київського Палацу дітей та юнацтва ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ» розробила першу в Україні навчальну онлайн-платформу з розумних технологій «Smart City»

Аби допомогти киянам розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні, ми розробили навчальну онлайн-платформу “Smart City” на основі Путівника розумного киянина, який ми презентували минулого року.
Посилання на платформу smartcityschool.com.
Інтерактивна платформа «Smart City» – це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. Платформа є універсальною щодо віку користувачів, адже є корисною і цікавою як для дітей та підлітків, так і для дорослих, які цікавляться інноваціями й прагнуть змін. Всі охочі мають змогу отримувати знання та навички про те, як допомогти місту стати більш комфортним, безпечним, доступним та екологічним.
Переходьте на платформу та розпочинайте своє навчання🤘🏻Детальніше про платформу https://bit.ly/2TcysJJ.