Геоквест для палацівців

18 жовтня 2018 року в Геологічному музеї ННІ «Інститут геології» був проведений геологічний квест для команд учнів міста Києва та гуртківців Київського Палацу дітей та юнацтва. Ініціатором та організатором заходу став керівник гуртка геології КПДЮ доцент інституту Крочак Марина Дмитрівна. У квесті взяли участь:
– гурток геології відділу туризму та краєзнавства КПДЮ;
– команда 8 класів гімназії №2 з поглибленим вивченням предметів природничого напрямку;
– команда 8 класу СЗШ №256;
– команда старших класів ліцею № 157.
Квест проводилась в залах геологічного музею інституту. Учні спочатку прослухали нетривалу екскурсію, а потім отримали питання, відповіді на які вони смоги знайти у стінах музею. Під час пошуку відповідей на запитання учні ретельно вивчали стенди, проглядали колекції музею та розпитували співробітників. Результатом стало не тільки заповнені аркуші з відповідями, які були пред’явлені журі, але й нові знання.
Переможцем стала команда, які швидші та правильніші відповіла на запитання. Це була команда СЗШ №256, що не стало несподіванкою, адже учні цього закладу неодноразово відвідували музей. Учні геологічного гуртка КПДЮ зайняли почесне друге місце.
Але усі учасники отримали грамоти за активну участь від дирекції Київського Палацу дітей та юнацтва.
Вікторина проводилась в рамках Дня відкритих дверей ННІ «Інститут геології». Ці змагання внесли ігровий момент у цій захід та сприяли професійному орієнтуванню учнів.