15 лютого “День відкритих дверей Школи ГБ”

Запрошуємо 🤗15 лютого о 15.00 на першу зустріч Школа Громадського Бюджету Києва 🚩 Старт ГБ-5 : “секрети” Положення та успішної СПІЛЬНОї участі 😊 в бібліотеці Київський Палац дітей та юнацтва.

 

Джерело

СПІЛЬНОТ🤗
📣17 лютого СТАРТУЄ ГБ-5!
ВІТАННЯ та ПОДЯКА Всім за новий ГБ!
Еволюцію ГБ – ПІДТРИМАНО!
Територію громадськості – ВІДСТОЯНО!
Традиційно 👍 Положення про ГБ – ПРИЙНЯТО без жодного голосу проти 💪
ГБК та МРГ, КиївРада та КМДА, Школа ГБ, Команди ГБ, СПІЛЬНО, я щаслива працювати разом з однодумцями, які безкорисливо, без само-піару “лупають скалу” з вірою у те що ГБ, е-демократія допоможуть громадянам змінити на краще це Місто й нашу Україну.
Ідеологія ГБ – Місто розвивають Люди!
Команди – Ви головний соціальний капітал Києва!
Ми закріпили з Положенні інновації, які розвиватимуть роль Команд проектів, експертність, впливовість та довіру до інституцій ГБ, які підвищать якість проектів.
Це результат більше року громадських та експертних обговорень і СПІЛЬНОго консенсусу всіх зацікавлених сторін. Бо демократія – це чути думку не лише більшості, але і меншості й шукати консенсус.
Останнє голосування за ГБ – класне продовження низки здобутків громадськості, які досягли збільшення фінансування на ГБ-5 та відстояли реалізацію 100% проектів проектів-переможців.
Вважаю, що гаряче обговорення в СПІЛЬНО участі університетських спільнот варто з’ясувати у юристів. СПІЛЬНО – майданчик для конструктивного діалогу!