Відділ STEM-освіти

Про відділ Гуртки Розклад Facebook Контакти

Відділ STEM-освіти запрошує на навчання дітей віком від 4 до 18 років. Пропонуємо захоплюючі курси програмування на сучасних мовах С++,  Java та Python, які стануть прекрасним стартом для майбутніх програмістів на пізнавальних гуртках: Основи програмування, Системне програмування, Інформатика, Сучасні технології програмування.

Усі бажаючі школярі мають змогу отримати базові знання комп’ютерних технологій, необхідних для подальшого навчання на гуртках: Прикладне програмування, Університет юних математиків, Пайтон для початківців, Розробка інформаційних систем.

Цікаві гуртки: Технічне конструювання (Робототехніка), Авіаробототехніка, Розробка сучасних Веб-додатків дають можливість створення власних сайтів, Інтернет-магазинів, порталів. Навчальна програма включає вивчення сучасних інструментів для розробки та просування сайту.

Якщо вас цікавить радіоелектроніка, мікроелектроніка, то  у фізико-радіотехнічній лабораторії  відділу STEM-освіти вас залюбки навчать читати будь-які електронні схеми, розробляти і конструювати електронні прилади,  брати участь у змаганнях юних конструкторів, захищати свої раціоналізаторські ідеї, виготовляти радіоелектронні пристрої та програмувати їх, на гуртках: Юний конструктор, Майстер конструктор, Маячок, Електронні саморобки, Конструктор  – винахідник, Основи радіоелектроніки і приладобудування, Мікроелектроніка. Гурток Спортивна радіопеленгація для тих, хто хоче навчитися полювати «На лисиць» та орієнтуванню, проводити більше часу на свіжому повітрі.

Для майбутніх водіїв категорії «В» працює гурток Юні автомобілісти.  Під час трьорічного навчання ви вивчите правила і безпеку дорожнього руху, основи управління автомобілем і його будову та експлуатацію. Після  досягнення 18 років ви зможете отримати права водія.

Якщо маєте бажання створювати власні 3D моделі, запрошуємо до гуртка Технічне конструювання «3D друк».  Ви дізнаєтесь про новинки 3D технологій, як підготувати модель до друку, яким чином відбувається “вирощування” моделі та створите свій неповторний проект.

Заняття для яскравих творчих дітей, які потребують самовираження та самореалізації на гуртках: Цифрова фотографія, Тележурналістика, Комп’ютерна графіка та анімація.

В одній із найкращих лабораторій судномоделювання України та ближнього зарубіжжя тих, хто захоплюється найсучаснішими супертранспортними  моделями та конструкторськими ідеями. Пізнавальні гуртки: Судномоделювання, Історико-технічне стендове моделювання.

Команда гуртка радіокерованих автомоделей,  Чемпіони України 2019 року. Якщо хочеш бути чемпіоном – цей гурток для тебе! Гуртки: Автомоделювання, Автомоделювання – основи інженерних знань.

Трасове автомоделювання, це формула – 1 в мініатюрі. Швидкість, круті віражі і смак перемоги! Вихованці гуртка багаторазові чемпіони України. В Палаці одна з найкращих трас у Європі! Гурток Автотрасове моделювання.

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку у відділі STEM-освіти працює гурток ЛЕГО-ЛЕНД, Оригамі, Початкове технічне моделювання, Паперопластика.

Якщо ти цікавишся сучасними новинками в ІТ-світі, плануєш вступати на технічні спеціальності, або просто хочеш вдосконалити вміння працювати з комп’ютером запрошуємо до нас!

Знання та навички, отримані у гуртках відділу STEM-освіти допоможуть зробити правильні кроки у виборі майбутньої професії!

 

Запитання та пропозиції Ви можете надіслати за за адресою 60s24h@gmail.com
або зателефонувати за номером (О44) 28О 63 26.