Відділ соціальних ініціатив і партнерства

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ І ПАРТНЕРСТВА (ВСІП) – структурний підрозділ Київського Палацу дітей та юнацтва, напрямки діяльності  якого різноманітні:

Сектор міжнародного партнерства займається розробкою та реалізацією проектів в сфері міжнародної співпраці; реалізацією культурно-освітніх та соціально-гуманітарних програм у партнерстві з представниками міжнародних та іноземних організацій в Україні. Яскравим прикладом такої діяльності є проект «Діалог культур», в рамках якого кожен рік вихованці та гості Палацу мають змогу ознайомитися з історією, культурою, традиціями різних країн світу.

Центр вивчення іноземних мов «LINGUA» запрошує всіх вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську мови.

Заняття в Центрі – це не уроки, це дружнє спілкування педагога і дитини в інтерактивній формі. Досвідчені викладачі намагаються знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, розкрити її творчі здібності і зробити процес навчання цікавим, динамічним і практичним, мотивувати на подальше навчання.

А діти, в свою чергу, з задоволенням відвідують заняття, на яких не тільки отримують знання з іноземних мов, але також дізнаються багато цікавого з історії, культури, мистецтва, побутових особливостей інших країн.

Заняття з іноземної мови для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку – це перший крок дитини у різноманітний мовний світ, в результаті якого вона збагачує  своє уявлення про навколишнє середовище, що веде до активного взаємного спілкування. Для школярів старшого шкільного віку та студентів – це можливість вільно почувати себе в сучасному динамічному світі, працювати, спілкуватися, подорожувати, розширити свої професійні можливості, відчути себе Громадянином світу.

Запис до гуртків Центру вивчення іноземних мов «Лінгва» проводиться в бібліотеці на першому поверсі Палацу.

 Сектор координації соціальних програм займається розробкою та реалізацією партнерських та соціальних програм КПДЮ. Саме цей сектор відділу соціальних ініціатив і партнерства реалізує проект «Дитячий центр розвитку та відпочинку «ProfiCAMP». Завдяки цьому проекту вже шостий рік поспіль підлітки 11 -15 років під час літніх канікул мають змогу активно відпочивати, спілкуватися, знайомитися з різними професіями, відвідувати цікаві підприємства та освітньо-культурні заходи. Запрошуємо старшокласників навчатися в навчальних групах сектору: – «Менеджер соціальних проектів»; –  «Основи управлінської майстерності»

  • «Бюро захисту прав особистості»
  • «Основи підприємницької діяльності»
  • «РR та реклама»
  • «Основи маркетингу»

Якщо ти – майбутній політик, підприємець, менеджер, маркетолог, фахівець з реклами, політик або соціолог, педагоги сектору не тільки ознайомлять тебе з основами цих професій, але й допоможуть розвинути свої лідерські якості, підприємницькі здібності, навчать, як розробляти та реалізовувати проекти, захищати свої права, презентувати себе.

Метою діяльності сектору психологічного супроводу є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я і надання психологічної допомоги та підтримки всім учасникам освітнього процесу. В цьому секторі працюють такі гуртки:

  • «Майстерня спілкування»
  • «Психологія менеджменту»
  • «Університет юного психолога»
  • «Світ професій»
  • «Я вдосконалююсь, розвиваюсь»
  • «Казковий вулик»

До ваших послуг консультації психолога, діагностика та профорієнтація, тренінги. Запрошуємо малечу та підлітків, батьків та педагогів розкрити свою яскраву індивідуальність, навчитися спілкуватися, пізнати загадковий світ психології!

Наші контакти: kpdu.inter@ukr.net
facebook
Завідувач відділу
Олександра Долгова