Відділ науково-технічної творчості


Майбутні вихованці, ми чекаємо на вас у лабораторії моделювання та дизайну, де ви навчитеся виготовляти поробки, моделювати фігурки орігамі. Дітям з художнім смаком до вподоби стануть гуртки: архітектурне моделювання, квілінг, паперова пластика.   Вихованці оволодіють дизайнерським мисленням, навчаться основам креслення, макетування, роботі з папером та іншими матеріалами в різних техніках.

Якщо ви захоплюєтесь найсучаснішими супертранспортними моделями, ви можете багато чому навчитися та задовольнити свої конструкторські бажання та інтереси у лабораторії судномоделювання. Під час занять діти знайомляться з історією виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, отримують початкові знання та набувають навички роботи з столярними і слюсарними інструментами, вчаться обробляти різні матеріали, виконують креслення. Діти виготовляють рухомі самохідні радіокеровані моделі-копії цивільних суден, військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників. У дітей розвивається технічне мислення, творча активніть, їм надається допомога в професійній орієнтації й виборі майбутньої професії. Багаторічний досвід педагогів-судномоделістів популяризує цей вид спорту в Україні.

Для любителів, які захоплюються конструюванням та виготовленям рухомих авіа, авто моделй працюють гуртки в лабораторії технічних видів спорту: “Авіамоделювання”, ” Авіаробототехніка”, “Трасове автомоделювання”, “Картингісти”.  На заняттях  гуртка “Автознавці”, “За кермом”, діти старшого шкільного віку навчаються за трирічною програмою підготовки водіїв транспортних засобів категорії “В”.
У гуртку “Авіамоделювання” вихованці моделюють та виготовляють кордові літаки та літаки вільного польту. У холі ІІІ-поверху Палацу працює друга у Європі за оснащенням автотраса, де вихованці запускають рухомі автомоделі виготовлені власноруч. “Картингісти” вчаться їздити на картах, демонструють та вдосконалюють свої вміння на змаганнях різних рівнів.

Якщо вас цікавлять таємниці електроніки, то вас навчать читати будь-які електронні схеми, розробляти і конструювати електронні прилади, іграшки, ремонтувати побутову і комп’ютерну техніку, брати участь у змаганнях конструкторів, захищати свої раціоналізаторські ідеї, виготовляти радіоелектронні підсилювачі до плеєрів, приймачів та магнітофонів, світло-музичні пристрої для домашньої та шкільної дискотеки, світлові автомати до ялинок, вимірювальні прилади, створювати та захищати власні проекти.

Активно працюючи у наших гуртках, ви маєте можливість брати участь у міських, всеукраїнських та міжнародних виставках дитячої технічної творчості. По закінченню трьохрічного навчання гуртківці отримують “Свідоцтво про позашкільну освіту”.