Відділ біології

Мережа гуртків відділу

Еколого-натуралістичний напрям:
для учнів 1–4 класів: «Світ природи», «Таємниці живого», «Цікаво про тварин і рослини», «Хімія для допитливих», «Природа і творчість»;
для учнів 5–9 класів: «Дослідники біорізноманіття», «Екологія», «Ентомологія», «Орнітологія», «Флористика та фітодизайн», «Знавці природи»;
для учнів 8–11 класів: «Кінологія», «Ветеринарія та ветеринарна медицина», «Зоологія», «Урбоекологія», «Етологія», «Екоправо».

Науково-дослідний напрям:
для учнів 7–11 класів: «Молекулярна біологія», «Фізіологія рослин», «Еволюційна біологія», «Біоіндикація», «Біотехнологія», «Гідроекологія», «Експериментальна мікробіологія», «Генетика», «Біохімія», «Біоніка», «Основи біології» (англійською мовою), «Хімія» (неорганічна, органічна, аналітична), «Основи хімічного аналізу», «Хімія довкілля», «Експериментальна біологія та екологія».

Медичний напрям:
для учнів 7–11 класів: «Юний медик», «Основи медичних знань», «Анатомія та фізіологія людини», «Екологія людини», «Експериментальна фізіологія», «Основи терапії», «Клінічна, профілактична та соціальна медицина», «Косметологія», «Візаж», «Вища нервова діяльність», «Основи психології», «Фітнес. Оздоровчі технології».

Комплексні програми:
«Медична школа» — складається з таких навчальних модулів: анатомія та фізіологія людини, основи терапії, догляд за хворими, валеологія, основи фармакології та медична психологія.
«Школа абітурієнта» — поглиблений курс біології та хімії.
«Світ природи» — складається з розділів-курсів: світ тварин, популярна екологія, світ рослин, хімія для допитливих, таємниці життя.