Авіаційно-космічний центр

Авіаційно-космічний центр — освітня позашкільна установа, в якій здійснюється навчання та виховання дітей і підлітків у гуртках:
• початкового технічного моделювання;
• конструювання повітряних зміїв;
• авіамоделювання;
• ракетомоделювання;
• «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку»;
• «Юні льотчики-штурмани»;
• «Юні парашутисти».

Навчальний процес проводиться згідно з нормативними документами та вимогами Міністерства освіти і науки України за програмами, погодженими з авіаційними навчальними закладами та затвердженими Головним управлінням освіти і науки виконавчого органу Київміськради (КМДА).
Центр має єдину в Україні сучасну навчально-матеріальну базу, створену педагогічним колективом за підтримки Міністерства оборони України та Військово-повітряних сил України, зокрема агрегати літаків, два авіаційних тренажери літака КТС-4м, навчальні кабіни літаків МІГ-21, кабіну тренажера ТУ-22 (навчання комп’ютеризоване); різноманітна парашутна техніка, рятувальне спорядження, катапультне крісло, висотні костюми, радіо- та відеообладнання. Для навчання дітей обладнано сім спеціалізованих навчальних класів.
Авіаційно-космічний центр зацікавлює молодь авіацією та космонавтикою, їх історією й новітніми досягненнями; ознайомлює з авіаційними професіями. Діти оволодівають уміннями та навичками роботи пілота на тренажерах літаків.
Вихованці, які успішно опанували програму, отримують можливість виконати ознайомлювальний політ на спортивних літаках ЯК-52 та «Вілга»; виконати перший стрибок з парашутом на аеродромі «Бородянка».

Випускники АКЦ можуть вирішити будь-яке навігаційне завдання, виконати політ удень і вночі за мінімально сприятливої погоди. Для самостійного вильоту в авіаучилищі та льотній школі випускнику буде потрібно 10-15 контрольних польотів.

АКЦ закінчили більше 3000 юнаків і дівчат, з них понад 850 стали офіцерами та фахівцями цивільної авіації, сотні служили в авіаційних частинах. Наразі багато випускників АКЦ продовжують навчання у вищих навчальних військових закладах України та Східної Європи.
Центр бачить головне своє призначення та соціальне замовлення у вихованні здорової, працелюбної, відповідальної та творчої молоді, яка має стати новою ланкою в поколінні авіаторів України.

Гуртки АКЦ
Юні льотчики-штурмани – 10-18 років
Юні парашутисти – 14-19 років
Юні оператори аматорської служби радіозв’язку – 10-18 років
Початкове технічне моделювання – 6-10 років
Конструювання повітряних зміїв – 9-15 років
Авіамоделювання – 10-18 років
Ракетомоделювання – 10-14 років

Наша адреса:
м. Київ, вул. Зої Гайдай, 1 А;
телефон для довідок: (044) 413 99 85
http://akc-kpdu.org.ua