Київський Палац дітей та юнацтва – освітній та соціокультурний кластер столиці

Сьогодні відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Київського Палацу дітей та юнацтва.

Тема конференції: «Київський Палац дітей та юнацтва – освітній та соціокультурний кластер столиці». Щороку педагоги Палацу відкривають нові освітні можливості Києва. Цього разу педагогічна рада відбулася у просторі нового покоління Pochayna Event Hall, з найсучаснішими технічними можливостями і робочими зонами. На педраді обговорювалися питання синергії в розвитку науково-освітнього та інноваційного потенціалу КПДЮ, медіа-кейси відділів, колективів і педагогів Палацу, технології формування сучасного освітнього простору.

Рішенням педагогічної ради було визнано роботу колективу КПДЮ такою, яка відповідає сучасним запитам киян; основними пріоритетами роботи Палацу у 2018-2019 н.р. прийнято вважати реалізацію Концепції «Нова українська школа» та Закону України «Про освіту». З метою підготовки до святкування 85-річчя Палацу вирішено підготувати матеріали для отримання статусу «Авторська школа».

Також прийняте рішення продовжувати впровадження IT-технологій, реалізацію Всеукраїнського науково-дослідного експерименту «Організація допрофільної підготовки та профільного навчання на базі позашкільного навчального закладу», розширювати можливості для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Одним із головних завдань на поточний навчальний рік визначено розробити та впровадити нові форми партнерства з навчальними закладами, громадськими організаціями, науковими установами, бізнесом, підприємствами Києва та регіонів з метою досягнення синергетичного ефекту в позашкільній освіті столиці.