36 драматичних ситуацій за Жоржем Польті

 

Наші “юні спілберги” з гуртка “Сторітелінг”, що в MediaHUB Київський Палац дітей та юнацтва проходять глобальну тему, що буде розглянута далеко не за один дистанційний урок.

А тема така: “36 драматичних ситуацій за Жоржем Польті”.

Секрету в цьому не має, що літературні твори зачіпають в основному низку актуальних тем: любов, зрада, боротьба за існування, війна і так далі.
Ці речі завжди цікавили і будуть цікавити людей тому, про них продовжують писати і досі.

Так ось, саме Жорж Польті (1868 – 1946 рр.) – французький письменник, перекладач, літературознавець спробував виокремити певні тенденції і вибудувати все різноманіття сюжетів у невелику класифікацію з обмеженою кількістю типових ситуацій. Як виявилось, їх всього 36)

Нашим “юним спілбергам” випала цікава можливість аналізувати сучасні фільми і розуміти за яким із 36-сценаріїв створений той чи інший художній шедевр), а ще пробувати творити свій, феєричний, інтригуючий сюжет, що ляже в основу майбутнього фільму у MediaHUB і не тільки…

Нагадуємо, що вебінари ведуться два рази на тиждень. Проходять цікаво і пізнавально для всіх) Бажаючих долучити своїх дітей або самим примкнути до лав майбутніх письменників ласкаво просимо в особисті повідомлення! Додамо всіх охочих! Адже, в період дистанційного навчання вікові обмеження стерті назавжди!