🚫Антипоради під час карантину😷

🙈Почніть ранок близько 12:00, навіщо вставати о 7:00, все ж таки карантин. Нарешті можна відіспатись, напередодні не забудьте переглянути всі фільми, десь до 3:00 ночі, а що?😃
😆Правила гігієни – їх немає. Навіть зуби можна не чистити, ви ж піклуєтесь про добробут свого стоматолога😉
😲Ще дуже важливо весь час їсти, так. Прокинулись – сніданок і відразу обід, та й взагалі, холодильник ваш кращий друг. Спорт – о ні! Фігура – а, і так згодиться, в дзеркало можна взагалі не дивитись😁. А запаси їжі завжди можна поповнити онлайн доставкою.
😕Працювати вдома – навіщо? Все одно ніхто не бачить, що ви там робите😃

…Декілька днів саме в такому режимі, і вам вже дуже хочеться піти, полетіти до своєї вже улюбленої роботи😊…Але поки неможна, карантин😯

Ні, це не про вас? Знаю😉

📝А тепер серйозно.

Декілька фактів з нейронауки:

📌Мозок людини має 4 години активної діяльності на добу, за умови здорового сну. Для цього потрібно лягати не пізніше 22:30, якщо пізніше, залишається 2 години активності мозку, а решта часу вмикається автопілот✈.

📌Ранкова зарядка допомагає як для фізичної активності так і для розумової. Активізуються фізіологічні процеси організму та надають потрібну кількість кисню мозку людини. Доречі, мозок поглинає 25% кисню.
👪Ранкова зарядка всією сім’єю ще й допоможе включити позитивний настрій на цілий день.

📌Сама активна фаза роботи мозку припадає з 9:00 – 12:00, тобто всі важливі, складні (розумові, комунікаційні) справи, краще планувати на цей час.

📌Розподіл домашніх обов’язків в родині, допоможе кожному члену сім’ї відчувати свою цінність і відповідальність. Це не абияк об’єднує всіх домочадців.

📌Не забудьте приділиту увагу сімейному відпочинку, і це не подорожі в соцмережах😄,а спільні ігри, приготування смаколиків перегляд фільмів. Для соцмереж краще виділіть годинку, коли мозок на автопілот😉

😊Бажаю відчувати гармонію кожного разу, коли ви бачите своє відображення у дзеркалі!😇

❤з любов’ю❤ Ваш психолог Ольга Тарасенко 😉