😲Як ви вважаєте, чи вміють дерева літати?

💭Ваша відповідь ні? Я теж так думала, поки не побачила, на власні очі, що таки вміють.😀

👪Цікаво, як відповість на це питання ваша дитина.😊

🌲Літаюча ялиночка на фото, яскравий приклад того, що в будь-якій ситуації є не два рішення, а значно більше. Згодні?😉

🌞Діти, зазвичай на будь-яке запитання, іноді відповідають зовсім незвично, помічали? І це чудово!

📚❤Як привити дитині любов до навчання і розуміння того, що у будь-якої задачи є рішення, і воно далеко не одне. Дуже просто, підтримувати дитячу цікавість до життя. Завжди знаходити свої відповіді на питання дитини, і обов’язково цікавитись роздумами вашого чада. І зараз відмашка батьків, на кшталт: “В мене немає часу!”- не пройде, час завжди є, особливо зараз.😃

📖Ще такий важливий момент. Досить робити уроки за дитину! Допомагати, так. Пояснювати, включати змагання, хто перший вирішить, або звернутись за допомогою до дитини, щоб вона пояснила вам, бо ви “не розумієте”😉. Таким чином ви спонукаєте дитину думати самостійно і аргументувати свою позицію, адже погодьтесь, що це вміння дуже важливе в дорослому житті😊.

🏂Задача батьків перш за все навчити дитину самостійності. Саме так дитина зможе самостійно шукати і знаходити рішення спочатку виконуючи домашні завдання, а далі і вирішувати життєві задачи. А вони бувають настільки різні і складні, що починати краще з дитинства.

🔐Зараз чудова нагода вчитись самостійності, відповідальності і вмінню знаходити як мінімум три рішення для будь-якої ситуації.

💑Люблячи батьки допомагайте дитині розвивати свою креативність. Пам’ятайте, що ви і є взірець для вашої дитини, тож не соромтесь показати приклад.😉

🐛Виходьте за рамки звичного мислення. Відкривайте нові яскраві горизонти, де навіть дерева літають!😇✈🌳

🌍З відкритим поглядом на світ🙆
Ваш психолог Ольга Тарасенко