📢Увага! Квитки БЕЗКОШТОВНО!

🎅Скоро Різдвяні свята, Київський Палац дітей та юнацтва разом із хореографічним колективом “Фламінго” вже дарують перші подарунки🎁📨

😇Всі знають про незабутні новорічні вистави, які завжди готують для вас вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва. Юні артисти ансамблю сучасної хореографії «Фламінго» та дитячо-юнацького цирку «Але-ап» та інших творчих колективів Палацу уже готуються дивувати вас своїм шоу💃 🧞.

🎁Прийшов час робити перші подарунки:
3 подарунки по 2 квитки на новорічні вистави у Палаці на 27 грудня, та 2 подарунки по 2 квитки на 5 січня! (умова: на кожен 50 перепост ми даруємо 1 подарунок. Максимально 3 подарунка)
дата 27 грудня і 5 січня
👌 драйвовий новорічний настрій
🥳 це буде Феєрично🎉

📯Щоб отримати квитки потрібно:
1️⃣ Поставити “Подобається” на сторінках Київського Палацу дітей та юнацтва та хореографічного колективу “Фламінго”( https://www.facebook.com/kievpalace/, https://www.facebook.com/flamingo.kpdu/)
2️⃣ Поділитися оригінальним записом цього поста у себе в профілі Facebook.
3️⃣ Залишити коментар під цим постом з ім’ям будь-якого чарівника, чародія, мага або інших героїв, які володіють магією. 🧙♀️♂️

🏆Переможців буде обрано за допомогою сервісу https://www.random.org/ і оголошено 26 грудня перша частина і 4 січня друга. З результатами конкурсу можна буде ознайомитися на сторінках (https://www.palace.kiev.ua/ та http://flamingo.com.ua/ru/), а переможцю буде надіслано особисте повідомлення. (Переможець повинен зв’язатися з організаторами конкурсу, вказати номери телефонів та адресу електронної пошти і забрати квитки особисто 📲😊📧).