❓А ви легко приймаєте важливі рішення в своєму житті? 🎯

😒 Мабуть в кожного з нас виникають ситуації, коли потрібно зробити вибір. Особливо коли розумієш, що це не просто стандартний вибір покупки або ще чогось такого, а дійсно важливий вибір, який вплине на подальше життя.

😓 І тут починається… Мозок працює 24/7, складно займатись своїми звичними справами, роботою, відпочинком, все відходить далеко на другий план, а точніше на десятий. І так вже не один день, і навіть не один тиждень. При тому, що чим більше думаєш про це, аналізуєш всі можливі варіанти, тим складніше обрати. Одне точно ясно, що заспокоїшся тільки коли знайдеш своє вірне рішення. Проте як саме?…

😊📚По перше варто зібрати всю об’єктивну інформацію про всі варіанти, які розглядаєте. Далі буде значно легше залишити декілька з них.

📊 Наступний крок. Прописати для себе різні варіанти розвитку подій від прийняття як 1 так і 2 варіанту. Визначити, яке з них і як впливає на найближче майбутнє та на довгострокову перспективу. Прописати всі “+” і “-“, які ви отримаєте від прийняття кожного з них. А також, що відбудеться у разі відмови від обох варіантів.
📝Для ще більш змістовного аналізу можна скористатись технікою прийняття рішень, французького науковця Рене Декарта “Квадрат Декарта”. Детальний опис цієї техніки легко знайти в просторах інтернету.

💁 Поговорити про це з кимось. Наприклад з психологом або з людиною, якій ви довіряєте, і яка компетентна саме в питаннях ваших роздумів. І що найбільш важливо, яка вас вислухає без нав’язування особистої думки.

😊 А тепер, зробивши всі ці кроки прийшов час відпочити, саме так, “відключити” надактивність свого мозку на деякий час. Виділіть собі цілий день для релаксу. Якого? Він у кожного свій, перегляд улюблених фільмів, відволікаюча книга, заняття спортом абощо інше, головна задача дати відпочити своєму мозку😉.

🌞 Доброго ранку! Прокидайтесь, неквапливо насолоджуючись новим весняним днем. Прислухайтесь до себе, вірне рішення ви вже знайшли. Як дізнатись, що воно вірне? Ви це відчуєте, і зрозумієте, що воно і є вірне, бо воно саме ваше😇.

😇Довіряйте собі!

❤З вірою у серці❤
Ваш психолог Ольга Тарасенко😉