Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – ЗАХИЩАТИ ВІТЧИЗНУ!

14 жовтня – День Захисника України, Козацька Покрова.
Напередодні свята – Дня Захисника України, юні журналісти ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ запросили до себе на гостини в журналістську вітальню учасників бойових дій на сході України: Маргариту Таірян-Тимченко, Дмитра Омельянюка та Анатолія Фатєєва.
Ці люди насправді – дуже відважні та сміливі. Вони розповідали учасникам зустрічі свої фронтові й просто життєві історії. Журналісти-юнпресівці, зацікавившись їхніми розповідями, з непідробною щирістю ставили запитання гостям.
Найголовніше питання стосувалося теперішнього життя військових. Вони розказали, що їхнє життя до війни значно відрізняється від сьогоднішнього, а саме – змінилося їхнє ставлення до людей, до себе, їхні світогляди та життєві принципи. Колишні бійці АТО розповідали сумні та веселі історії воєнних буднів, про бойових побратимів, про дружбу й підтримку.
Кожна історія – це приклади мужності, героїзму й любові до своєї Батьківщини. Ми обов’язково розкажемо про кожного з героїв цієї зустрічі. Разом із ветеранами війни юні репортери записали відеопривітання до Дня захисника України. Його вони надішлють бійцям, які проходять лікування у Київському військовому шпиталі.