«ЮН-ПРЕС» на зустрічі із Тарасом Тополею

Перші дні весни, які ми традиційно називаємо «Шевченківськими», вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва зустрічаються з поетами, бардами, письменниками, які продовжують справу Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.
5 березня 2019 року вихованці Інформаційно – творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Палацу були запрошені до Міністерства молоді та спорту України на зустріч із Тарасом Тополею – музикантом, лідером групи «Антитіла», волонтером, амбасадором проекту U-report.
Захід проходив в межах 11-ти зустрічей з успішними та цікавими українцями, що розповідають про людину 21-го сторіччя, під гаслом «Твоя думка важлива».
Під час зустрічі, «живої» бесіди соліст гурту розповів про свої перші виступи на сцені. Зазначив, що його улюблена українська пісня «Ой у вишневому садку». Розповів про процес створення нової пісні у його гурті. Тарас зазначив, що пісня розпочинається з ідеї, яка виникає в будь-кого з учасників дружньої команди, а далі всі разом удосконалюють її.
Була можливість поспілкуватися з фронтменом групи «Антитіла» Тарасом Тополею про відкритий мультипроект «Відкриваємо світові Україну» Київського Палацу дітей та юнацтва та про майбутні перспективи.
Море цікавих вражень та позитивних емоцій, ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!