«ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ… УКРАЇНА WOW!»

Вихованці Інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва вкотре стали гостями виставки «Ukraine WOW!»!

Вона проходить у новому виставковому просторі на Центральному вокзалі в Києві (в будівлі багажного відділення під рампою). Всі кошти від продажу квитків підуть на соціальні проєкти Укрзалізниці.

Від цієї виставки більшість очікували розваг. Але сталося навпаки – велике здивування «WOW!» і нові знання про можливості твоєї країни, її потенційні людські й природні ресурси. Приємно було ще раз переконатися в тому, наскільки Україна «вау», познайомившись з її географією, промисловістю, історію, культурою завдяки безлічі інсталяцій, VR та інтерактивів.

Унікальні експонати, представлені в експозиціях, зібрані з усієї України: автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка. А як хочеться швидше потрапити до кабінки й самому озвучити мультфільми про видатних українців або подивитися, як творяться унікальні українські гобелени!

Лейтмотивом виставки є подорож територією України із сходу на захід. Ви знайомитеся з Україною так, ніби подорожуєте разом із нею в поїзді, так званий «урок у вагоні». Це той випадок, коли вікно поїзда й екран монітора виконують однакову роль. Такий собі величезний і цікавезний інтегрований урок географії, історії, літератури, народознавства.

А ще Ukraine WOW – це 3900 кв. м. вау-інсталяцій, експонатів та інтерактивів, присвячених кращому в Україні: пейзажам степу й шуму моря; сонячному бурштину та блискучому антрациту, рожевим та голубим озерам з унікальними властивостями води…

Тут унікальне все: тунель кохання, азбука Георгія Нарбута, автора перших українських грошових купюр, мазанка, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко; рожевий вагон, в якому звучать сни і мрії подорожуючих; тут є можливість відчути себе на самій вершині памятника Батьківщині-матері, погуляти відновленим Невицьким замком і з середини побачити «дев’ятку» – найпотужнішу доменну піч у Європі.

Проєкт “Ukraine WOW” – вдала спроба заново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що вона може бути такою настільки, наскільки унікальним є її народ.