ХІІІ сезон гри “ЮНІОР”

26 та 27 листопада в Київському Палаці дітей та юнацтва проходив щорічний традиційний захід для відділу івент-менеджменту та арт-проектів – це півфінальні ігри інтелектуально проекту для школярів середніх класів “ЮНІОР”. Тема цьогорічних ігор “Україна крізь краплину Н2О”.
18 команд з 8 районів столиці змагались протягом двох відбіркових днів. До фіналу потрапили найкращих 6 команд, які уже в лютому будуть змагатись за звання найрозумніших!
Вже доброю традицією стало залучення партнерів до проведення нашого пізнавально-розважального заходу.
Кожна команда отримала подарунки від організаторів та партнерів. А 6 команд фіналістів отримали можливість безкоштовно відвідати комунальне підприємство “Водно-інформаційний центр”, подарункову продукцію від ТОВ “Еталон-Україна” та можливість екскурсійної прогулянки на підприємство.
Дякуємо колективу ТОВ “Еталон-Україна” та “Водно-інформаційному центру” за співпрацю з Київським Палацом дітей та юнацтва, активну громадську позицію, сприяння у проведенні гри “ЮНІОР”, привернення уваги до охорони водних ресурсів України та підтримку інтелектуально-обдарованої молоді столиці.