ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+» 3 сезон. Випуск №8

В минулому він був учителем історії та керівником гуртка на міській станції юних туристів. На початку 1990-х років Микола Васильович Коваленко вперше прийшов у Палац на посаду завідувача кабінетом, вдруге – у 2011 р., коли очолив відділ туризму та краєзнавства. Сьогодні він є керівником гуртка пішохідного туризму та завідувачем кабінету.

МикВас обожнює дітей, дослухається до молодих і намагається підтримати їх ідеї, весь час у пошуку чогось нового, незвичного.

Він був ініціатором проведення змагань гуртківців з екстремального туризму «Каштани Києва», організатором табору для оздоровлення гуртківців Палацу в селі Розтока Закарпатської області.

Спільно з керівником гуртка географічного краєзнавства Анатолієм Васильовичем Воронюком розробили маршрут експедиції річкою Тиса.

Микола Васильович є «технічним директором» фестивалю туризму та краєзнавства «Перехрестя», він автор проекту «Острів» (табір для дітей «10 днів без гаджетів, або «Не мамкай!!!»»).

 

****************
ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+» — проєкт до ювілею відділу туризму та краєзнавства і Київського Палацу дітей та юнацтва. Підбором та обробкою матеріалів займались: Маргарита Кузьменко, Олена Кухарська, Роман Бутурлакін, Олександр Воронков, Віра Шульженко. Фотоматеріали з архівів відділу та особистих архівів.