ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+». 3 сезон. Випуск № 7

Своє життя в Палаці Олександр Ілліч Воронков розпочав в хорі хлопчиків, однак, захоплення туризмом переважило і в 12 років він записався в гурток пішохідного туризму до Ольги Рибалки. Тож не дивно, що закінчивши школу, Олександр почав працювати у відділі туризму та краєзнавства, пройшовши всі кар’єрні сходинки від керівника клубу до завідувача відділу.

Нині він – завідувач кабінету, керівник гуртка пішохідного туризму. Важко підрахувати скільки кілометрів доріг пройшли вони з гуртківцями: Україна і Прибалтика, Урал, Байкал, Карелія, Фанські гори, Кавказ і Тянь-Шань. Сотні його випускників підтримують між собою зв’язок донині, допомагають відділу і групі імені О.Гріна.

Олександр Ілліч ініціював проведення великої кількості масових заходів: фестиваль пісні «Веселий вітер», День туризму, День Землі, змагання «Камеральні гонки», туристський зліт міст-героїв, Масниця туристська, йому належить ідея проведення наметового табору в Полтавській області на річці Ворскла, де протягом 20-ти років гуртківці відділу оздоровлювались в приємній компанії.

І наостанок, 48 років свого трудового життя Олександр Воронков присвятив дітям, відділу туризму та краєзнавства, Київському Палацу дітей та юнацтва.

 

****************
ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+» — проєкт до ювілею відділу туризму та краєзнавства і Київського Палацу дітей та юнацтва. Підбором та обробкою матеріалів займались: Маргарита Кузьменко, Олена Кухарська, Роман Бутурлакін, Олександр Воронков, Віра Шульженко. Фотоматеріали з архівів відділу та особистих архівів