ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+». Сезон 2. Випуск №10

Ось і закінчився другий сезон нашого фотопроєкту! Дякуємо всім, хто протягом десяти тижнів дивився нас, читав та коментував публікації, ділився ними з іншими, впізнавав своїх керівників та друзів, пригадував ті часи і радів разом із нами!

Ми розповіли вам про багатьох, але далеко не про всіх: керівник групи істориків-краєзнавців “Пошук” Майя Яковенко, орієнтувальник Станіслав Зубков, Ігор Білецький, який був другим керівником у безлічі походів, геолог Володимир Токовенко та інші, не менш значимі люди в історії нашого відділу, лишились поза сторінками “РЕТРОСПЕКТИВИ 55+”, ми пам’ятаємо всіх.

Але на цьому ми не зупиняємось! Попереду історії з 1980-тих років по сьогоднішній день і якщо у вас є цікаві історії про своїх керівників, мандрівки, в яких ви були гуртківцем і яскраві фото, які це все проілюструють – надсилайте нам за адресою a.i.woronkov@gmail.com ! Нові випуски будуть зовсім скоро!

Відділ туризму та краєзнавства вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
До зустрічі:) Довго сумувати ми вам не дамо 😉

****************
ФОТОПРОЄКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+» — проєкт до ювілею відділу туризму та краєзнавства і Київського Палацу дітей та юнацтва. Підбором та обробкою матеріалів займались: Маргарита Кузьменко, Олена Кухарська, Роман Бутурлакін, Олександр Воронков та Віра Шульженко. Фотоматеріали з архівів відділу.