ФОТОПРОЕКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+». Випуск №7

Незмінним напрямом нашої роботи є масові заходи. У попередніх випусках ми розповіли про ті, що з’явилися в перші роки існування відділу. Деякі з них лишилися в минулому, дещо — трансформовано в сучасність. На заміну «Сніговій фортеці» прийшла добре знайома вам «Масляна туристська» у Гідропарку.

Це виключно наш «винахід», адже такого формату не робив, тай не робить і досі, ніхто. Вже 21 рік поспіль ми збираємо бажаючих зустріти весну на Гідропарку. Ви лише вдумайтесь: невелике свято для гуртківців переросло у масштабний міський захід, де збирається не тільки учнівська молодь, а й багато родин із своєю малечею. Наша ідея проведення масляної набула суспільного резонансу і за декілька років схожі заходи почали проводити у всіх районах Києва.

Окрему увагу варто приділити нашій Чучеліні. Ви лише гляньте як вона з сезону в сезон одягається згідно всіх модних трендів:)

Але не масляною єдиною. У 1996 році наш відділ вперше в Україні вирішив провести свято «Мандруємо разом» до міжнародного Дня туризму. Цікавий факт того, що саме завдяки нашому поданню спільно з організацією ФРУКТ через два роки Президентом України було підписано Указ «Про святкування Дня туризму в Україні». Але про це свято детальніше будемо говорити восени:)

А тепер про важливе. На сайті https://gb.kyivcity.gov.ua/projects з 15 травня буде відкрито голосування громадського бюджету міста. Просимо вас підтримати наші проекти:

№ 12 — Міські змагання зі скелелазіння пам’яті Г. Школи
№ 26 — Навчально-тренувальний Центр з альпінізму та скелелазіння КПДЮ
№ 36 — Міське свято «Масляна туристська»
№403 — Миротворець. Ціна миру
№ 447 — «Мандруємо разом» (Міське свято до Дня туризму)

Дякуємо!

***********
ФОТОПРОЕКТ «РЕТРОСПЕКТИВА 55+» — проект до ювілею відділу туризму та краєзнавства і Київського Палацу дітей та юнацтва з щотижневими випусками. Підбором та обробкою матеріалів займались: Маргарита Кузьменко, Олена Кухарська, Роман Бутурлакін, Олександр Воронков та Віра Шульженко. Фотоматеріали з архіву відділу.