Театр Incunabula Київського Палацу дітей та юнацтва сьогодні відзначає своє 20-тиріччя!

Театр у Палаці існує від дня заснування Палацу, з 1934 року. Змінювалися назви, керівники та викладачі.
15 жовтня 2000 року виставою за твором М. Носова «Такий потрібний нам Незнайко» в постановці Євгена Курмана почав своє існування театр Incunabula (що з латині означає театр з колиски). Цю справу згодом підхопив Андрій Сенчук, потім продовжив Олександр Штефан.
За 20 років плідної роботи з дітьми було поставлено майже три десятка вистав і композицій. Понад 40 випускників пов‘язали своє життя з мистецтвом, культурою.
Цьогоріч у колективі подвійне свято: свій 60-ти річний ювілей святкує Людмила Дорошенко – професіонал, незмінний викладач акторської майстерності та сценічної мови, яка працює від заснування театру Incunabula й до сьогодні. Серед її випускників 26 вихованців, які пов‘язали своє життя з театром – навчаються в театральному університеті, працюють в професійних театрах, викладають в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Лише за останні три роки 8 вихованців стали студентами цього вишу. Бажаємо їй міцного здоров’я, наснаги і, як мінімум, подвоїти цей результат!
Викладачі та вихованці театру Incunabula продовжують свій творчий шлях і залюбки зустрінуть своєю театральною родиною тих, хто виявить бажання приєднатися. Тож чекаємо на вас!