Сьогодні відбулась онлайн-зустріч педагогів медіанапрямків КПДЮ з колегами Палацу Школярів ім. Аль-Фарабі м. Нур-Султан (Казахстан)

Bakytzhan Tolimbet та Динаш Мұхтарқызы разом з колегами Айнур Байгожа Айнагуль Наурузова розповіли про те, чим і як живе Медіацентр Палацу Школярів. Нас вразило інтерактивне поєднання власних друкованих видань з флешками з електронними матеріалами, а також студія віртуальних проектів для школярів міста Нур-Султан.
Київський Палац дітей та юнацтва представили провідні фахівці MediaHub відділу PR-технологій та медіавиробництва Vlad Stepanenko, Олексій Шуміленко та Pavlo Vovchanovsky разом з колегами з відділу ІТА «ЮН-ПРЕС». Ми розповіли про створення комплексу MediaHub через Громадський бюджет Київ. Казахські колеги зацікавились цим інструментом е-демократії. Тож наступна зустріч буде присвячена саме йому.
Поспілкувались також про змішане навчання під час пандемії та про те, як пробудити цікавість у покоління, яке півжиття проводить в екрані смартфону. Ось кілька порад:
* Сучасна медіаосвіта має не затягувати дітей на класичні майданчики, а йти туди, де дітям цікаво, і прививати критичне мислення;
* Потрібно давати дітям фантазувати та говорити про тренди майбутнього;
* Ми спілкуємося не з учнями, а з людьми, які формують і вже живуть у такому медіапросторі, яким він стане через 5-10 років;
* Грайте з дітьми в ігри, дивіться тік-токи, будьте справжніми!
Ми вдячні колегам за плідну зустріч та обмін досвідом! Побачимось у травні!