Стартував новий сезон школи юних яхтсменів Київського Палацу дітей та юнацтва

⛵Сьогодні, 1 травня стартував новий сезон школи юних яхтсменів Київського Палацу дітей та юнацтва. Дванадцять спортсменів початківців під керівництвом досвідчених тренерів опановують науку управління вітрилами. Практичним заняттям на воді передував брифінг з дотримання мір безпеки та порядку поводження на воді.
🚣🤩Світлини лише частково передають захоплення малечі від занять. Прагнення навчатись, спробувати власні сили в керуванні вітрилами, уважність та наполегливість дітлахів стануть підґрунтям для народження нових зірок вітрильного спорту. Але й навіть якщо серед нинішніх юних спортсменів не з’явиться новий чемпіон, навчання в яхт клубі КПДЮ формуватиме найкращі чесноти юних громадян України: свідомість, відповідальність та патріотизм.
Слід зазначити, що у зв’язку із великою кількістю дітей, охочих займатись в секції парусного спорту, київською владою розглядається можливість збільшення дитячого парусного флоту.
👍Переконані, що спільними зусиллями Київська міська державна адміністрація – КМДА, фахівців КПДЮ, батьків юних спортсменів, навчальний процес у яхт- клубі Палацу буде розвиватись та вдосконалюватись.