СИЛА СЛОВА ― РІВЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. Працює Cloud-вітальня ЮН-ПРЕСУ

Зустрічі-онлайн стають уже традиційними під час карантину. Вони є досить результативним інструментом спілкування і дистанційного навчання. Учасники можуть не тільки чути, але й бачити один одного, задавати питання, дискутувати тощо.

Педагоги й вихованці інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва використовують для таких зустрічей платформу ZOOM Cloud Meetings.

І знову в нашій Cloud-вітальні гості. Сьогодні ― це журналістка та блогерка Ольга Карась, яка має 8 років журналістського досвіду з фешн та соціальної тематики. А ще ― екс-головний редактор Burda Style, спеціаліст по комунікаціях та розповсюдження позитиву.

Вона залюбки поділилася власним досвідом та дала поради, як навколо себе створити позитивне інформаційне поле у такі не прості часи. Ольга розповіла, якою повинна бути поведінка людини в екстремальних умовах, аби не піддаватися паніці.

Блогерка зазначила, що люди розповсюджують те, чим «наповнені» самі, тому треба навчитися розбиратися в ситуації з позиції турботи та розуміння. Вона також радить виховувати силу слова, вчитися бути переконливим, аргументувати, адже саме це народжує авторитет журналіста.

Журналіст повинен відчувати та розуміти свій рівень відповідальності перед суспільством, його громадянами, адже це ― його щоденна робота ,це ― його спосіб життя.

Організатором зустрічі виступила керівник гуртків “Основи зв’язків з громадськістю” та “Основи реклами” Анжеліка Досенко. Також до зустрічі долучились керівники інших гуртків ЮН-ПРЕСУ зі своїми вихованцями ― Анна Полісученко “Телекореспондент”, Жанна Сташко «Журналістика для всіх».