СЕЗОН ЖУРНАЛІСТСЬКИХ ВІТАЛЕНЬ. ПРОДОВЖЕННЯ

У новому ювілейному році ІТА “ЮН-ПРЕС” започаткував ряд медіапроєктів, які будуть презентувати відділи, вихованців та досягнення Київського Палацу дітей та юнацтва.

Першими були винахідники, які презентували свої творчі розробки. Юні журналісти були запрошені у відділ STEM-освіти, щоб поближче ознайомитись з технологіями майбутнього.

Завдяки зусиллям дирекції Палацу у відділі з’явилися такі новинки як 3D-принтери.
Про інноваційні можливості 3D-друку вихованцям Київського Палацу дітей та юнацтва розповів педагог відділу STEM – Котетунов Віктор Юрійович. Юні медійники дізнались багато цікавої інформації про 3D-принтери та матеріали, з яких виготовляють 3D-моделі.

До речі, найбільша 3D-модель (споруда), яка була надрукована на 3D-принтері — це двоповерховий офіс у Дубай, який був побудований російською компанією «Apis Cor».

Відпускати вихованців педагоги STEM-освіти просто так не хотіли, тому після завершення майстер-класу юнпресівці вирушили до LEGO кімнати, де різноманітні фігури були зроблені власноруч педагогами відділу технологій майбутнього.

Це не останній візит до відділу STEM-освіти. Педагоги пообіцяли юним журналістам, що наступного разу вони зможуть виготовити 3D – модель за власним ескізом.

Зокрема, у відділі ІТА “ЮН-ПРЕС” вже відбулася презентація інтернет-видання “МолодьБезКордонів”.

Юні журналісти долучилися до творчої команди редакції та запропонували власні креативні ідеї інформаційного контенту сайту.
“МолодьБезКордонів” – це унікальна можливість попрактикуватися в написанні креативних постів, створенні унікальних фото- та відео-матеріалів.
Приємно, що завдяки запуску цього інтернет- видання, про досягнення Київського Палацу дітей та юнацтва знатиме увесь світ.

Якщо ви хочете дізнатися більше про інтернет-видання переходьте за посиланням: https://yunpressjournal.at.ua/