Свято наближається

Сьогодні в День Святого Миколая в Київському Палаці дітей та юнацтва розпочались новорічно-різдвяні свята, організовані Департаментом освіти і науки міста Києва. На першому і другому поверсі Палацу працюють інтерактивні  ігрові майданчики, веселі атракціони, розваги. На гостей чекають театралізовані розваги біля ялинки з танцями, іграми, хороводами, запалюванням  вогників та вітаннями від Святого Миколая.  Після розваг із казковими персонажами вся запрошена малеча занурюється у дивовижну атмосферу — новорічну феєрію під назвою «Таємниця ялинкової іграшки».

Родзинкою всіх вистав, що проходять у Київському Палаці дітей та юнацтва, є те, що виставу готують безпосередньо юні вихованці під керівництвом досвідчених педагогів, і щоразу — за новим ексклюзивним сценарієм, унікальними декораціями та авторськими костюмами. Артисти – вихованці творчих художніх колективів Палацу, які виконують ексклюзивні пісні, професійні акробатичні трюки, чудові танці.  Саме дитяча щирість і самовіддача роблять всі вистави в Палаці незабутніми, феєричними та такими чарівними!

Київський Палац дітей та юнацтва гостинно запрошує всіх охочих долучитися до новорічного святкування і завітати на новорічну шоу-виставу «Таємниця ялинкової іграшки».