Розпочнеться навчальна зміна у літній профільній школі

2 липня для 70 юних киян розпочнеться навчальна зміна у літній профільній школі. Серед них учасники міського конкурсу «Class ідея», біологічної та хімічної школи, лідери міських змагань з Дрон рейсингу.
Організатором літньої профільної школи є Київський Палац дітей та юнацтва. Партнером виступив «Немішаївський агротехнічний коледж» Національного Університету біоресурсів та природокористування, на основі угоди про співробітництво, підписаної між Університетом та Київським Палацом дітей та юнацтва.
Чому саме Немішаєво? У 2017 році це селище виграло та успішно реалізувало грант Ради Європи на суму 12 000 євро та стало переможцем в конкурсі на кращу практику місцевого самоврядування в Україні. У селищній раді за напрямком розвитку громади працює волонтер Корпусу миру з США, Джордж Стантон. У липні тут щороку відбувається Фестиваль вуличних театрів Osten-Saken off-stage festival, який набув міжнародного статусу та традиційно проводиться на руїнах маєтку Остен-Сакен. Немішаївський молодіжний парламент увійшов до списку кращих практик молодіжної роботи в Україні.
Перед учнями профільної школи поставлені важливі для Немішаєва завдання – вивчити стан грунтів і нанести їх на електронну мапу селища, проаналізувати стан води у річці та допомогти її очистці. А також учні працюватимуть на ланах єдиного в Україні Інституті картоплярства Української Академії Аграрних Наук. Результати виконаних завдань, спрямованих на розвиток селища, будуть передані громаді Немішаєва.