РЕАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ. Онлайн навчання під час карантину

Під час призупинення освітнього процесу цікаві зустрічі не припиняються й у вихованців Київського палацу дітей та юнацтва. Використовуємо різні форми дистанційного навчання та спілкування.

Так, 17 березня (13:00) керівники гуртків та вихованці інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» організували та провели синхронне навчання у вигляді відеоконференції.

На прямому зв’язку була журналістка Олександра Єфіменко, яка працює на українському Радіо «Свобода». Викриває порушення прав людини в Криму. Розкриває особливості роботи журналіста у надзвичайних ситуаціях.

Олександра Єфіменко провела онлайн майстер-клас та розповіла про заходи безпеки в роботі журналіста під час масових заходів. Відзначила як слід себе поводити під час масових заворушень та в нинішніх умовах пандемії.

Організувала відеозустріч Анжеліка Досенко, доцент кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка; керівник гуртків «Основи реклами» та «Основи зв’язків із громадськістю» ІТА “ЮН-ПРЕС” КПДЮ. Вона наголосила на необхідності таких зустрічей протягом карантину та в подальшій співпраці.

УВАГА! Викладачі ІТА «ЮН-ПРЕС» радять вчителям ЗЗСО та викладачам ЗПО використовувати синхронні чати (чати, що працюють в системі реального часу) під час епідемії як одну з форм дистанційного навчання, яка створює сприятливі умови для інтерактивного діалогу. Такі чати здійснюють обмін повідомленнями з великою швидкістю і кожен учасник бесіди приймає повідомлення практично відразу після його відправлення, може відреагувати, що максимально наближує до реального спілкування.