Підсумки “Київ EdFest”

Традиційно у стінах Київського Палацу дітей та юнацтва на осінніх канікулах проходить освітній фестиваль управлінської майстерності “Київ EdFest”.
У цьому році до лав палацівських менторів долучилися молоді спеціалісти, які завдяки громадському бюджету можуть професійно навчати всіх охочих медіа-грамотності.
Створений для них Media HUB у Палаці радо приймав на майстер-класи та тренінги всіх працівників закладів освіти. Педагоги мали змогу підвищити кваліфікацію, як у професійному, так і повсякденному житті.
Освітяни дізналися для себе багато нового, на кштал: як зацікавити дітей складною темою використовуючи новітні прийоми візуального контенту, як розповісти гуманітарні науки, щоби діти запам’ятати послідовний перебіг подій, як знімати, монтувати та озвучувати відео-уроки і багато чого іншого.
Молоді спеціалісти старанно підійшли до проведення майстер-класів та семінарів і вдало презентувалися у Палаці.
Надіємося, освітяни свій вільний час витратили з користю, запам’ятали потрібні алгоритми влучної подачі інформації і ще не раз її використаюсь у своїй повсякденній діяльності.
Команда Media HUB переконалася у тому, що медіагрупи для більш старшого покоління формувати потрібно, адже попит є і не маленький. Будемо працювати над цим