ПСИХОЛОГІЧНИЙ ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ БАТЬКІВ ВИХОВУЄМО, ГРАЮЧИ: «ПЕРЕМИКАЧ» ПОГАНОГО НАСТРОЮ У ДІТЕЙ.

Сьогодні пропонуємо батькам та педагогам веселу гру для зміни негативного настрою та відновлення сил у дітей – «ТУХ-ТІБІ-ДУХ». Вона дуже проста, грати можна і вдома, і в школі. Підійде для діток від 6-ти років.
Інструкція: Зараз я повідомлю вам особливе слово. Це – чарівне заклинання проти поганого настрою, образ, розчарувань і усього того, що псує настрій. Аби чари подіяли по-справжньому потрібно зробити наступне: ходити мовчки по кімнаті і ТРИЧІ дуже сердито промовити заклинання «ТУХ-ТІБІ-ДУХ!». В цей час людина, до якої звертаються із заклинанням, повинна стояти і тихо слухати, нічого не відповідаючи. Проте якщо дуууже хочеться, то можна відповісти тим самим – тричі промовити «ТУХ-ТІБІ-ДУХ!».
Після цього продовжуйте гуляти по кімнаті, час від часу зупиняючись перед кимось та промовляючи чарівне слово. Важливо: аби все спрацювало, потрібно говорити заклинання не в «порожнечу», а звертаючись до конкретної людини, що стоїть перед вами.
У цій грі закладено комічний парадокс: промовляючи сердито «ТУХ-ТІБІ-ДУХ», через деякий час вже неможливо стриматися від сміху. Тож, пробуйте і діліться своїми враженнями! Нехай гарний настрій завжди залишається з вами!
Джерело: К.Фопель «Как научить детей сотрудничать? Психологические игры и упражнения»
Фотоджерело: сайт iod.media