ПРИТЧА ДО КАРАНТИННИХ БУДНІВ 📖

Одного разу Учитель запитав у своїх учнів:
– Як ви вважаєте, чому люди, коли св
аряться, кричать один на одного?
– Тому що втрачають спокій, – відповів один з них.
– Але навіщо кричати, якщо інша людина поруч із тобою? – запитав Учитель. – Невже не можна з нею поговорити тихо? Навіщо кричати, якщо ти сердитий?

Учні пропонували свої відповіді, але жодна з них не задовольнила вчителя. І от нарешті, він сказав:

– Коли люди з певних причин не задоволені собою і сваряться, їхні серця віддаляються. Щоб здолати цю відстань і почути один одного, їм доводиться кричати. Але, на жаль, чим сильніше вони сердяться, тим голосніше кричать і насправді ще більше віддаляються.

– А що ж відбувається з тими, хто закохується? У них зовсім все навпаки! Вони ж не кричать і спілкуються тихо.
– Чому? – допитуються невгамовні учні.
– Це тому, що їхні серця знаходяться дуже близько одне до одного, і відстань між ними зовсім маленька. А коли їхні почуття стають ще сильнішими, то вони взагалі починають говорити пошепки і стають дедалі ближчими у своїй любові. Зрештою навіть таке спілкування стає їм непотрібним. Вони лише дивляься один на одного – і все розуміють без слів.
Таке буває, лише коли поруч двоє люблячих людей. 💑📚

📍Тож тепер, шановні, згадайте тих людей, із якими ви ще, на жаль, не завжди говорите спокійно. Подумайте, як у такі моменти боляче вашим серцям.

А тепер згадайте тих, із ким ви розмовляєте спокійно. Хто ці люди? Яке значення у вашому житті вони відіграють?

І нарешті, уявить тих, із ким ви говорите пошепки або й узагалі мовчите. Згадайте, із ким ваші серця б’ються в унісон, біля кого вам завжди добре та спокійно.

Подумайте ще раз про успіх цих людей і об’єднайте їх у велике серце, адже кожному з них відведене неповторне місце у вашому серці… Чи не так? Обійміть їх подумки, а когось може й поцілуйте…😘❤️

“Бібліотека “Шкільного світу”

матеріал підготувала
Психолог КПДЮ,
Наталья Галецкая