ПРЕС-БІЙ ФОТОРЕПОРТЕРІВ. ДРУГИЙ ТУР КОНКУРСУ

12 лютого в Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» відбувся ІІ тур конкурсу «Прес-бій» в номінації «Фоторепортери»📷.

Дев`ять команд молодіжних медіа столиці виборювали звання кращого фоторепортера. У складі журі були: владимир кулак, керівник гуртка «Фотоаматори», Жанна Сташко, керівниця гуртка «Журналістика для всіх» та Єлизавета Барилик, керівниця гуртків «Телеведучий» і «Блогінг».

Конкурсний день проходив у три етапи: фотовікторина, творчі завдання «Фоторепортаж з місця подій» та «Жанрова фотографія».
Учасники команд-редакцій завзято змагалися, щоб показати свої творчі та креативні вміння фоторепортерської справи.

Під час конкурсу відбулись майстер-класи від педагогів ІТА «ЮН-ПРЕС», зміст яких дав учасникам експрес-інструменти (лайфхаки) для роботи з фотографією в різних жанрах.

Журі оцінювали якість та креативний підхід під час виконання завдань у трьох жанрах: натюрморт, портрет та фешн-фотографія.

За підсумками ІІ туру в номінації «Фоторепортери» перше місце посіла редакція «Шкільний вісник» Святошинського р-ну, друге місце виборола команда «Шкільний дайджест» Оболонського р-ну, третє – почесно розділили редакції «Святошки» Святошинського р-ну та «Pro Dnipro» Дніпровського р-ну міста Києва.
Дипломом за найкращий креативний підхід нагороджена команда «Крила України» Солом’янського р-ну.

Щиро вітаємо переможців!!! Бажаємо сил, натхнення та успіхів у підготовці до наступного ІІІ відбіркового туру конкурсу в номінації «Дизайнер», який відбудеться 27 лютого.