ПРЕС-БОЇ — 3. Нефінішна пряма

Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва продовжує знайомити шкільну молодь із медійними професіями.
5 березня відбувся ІІІ-й етап міського конкурсу «Прес-бої» в номінації «Дизайнери» для шкільних, позашкільних прес-центрів та редакцій.

На різних етапах конкурсу учасники змогли випробувати себе як у теорії — дизайн-вікторина, так і на практиці. До речі, питання вікторини були досить складні, як для початківців. Але це їх не злякало, навпаки, досвідчені експерти представили мінілайфхаки за основними дизайнерськими термінами…

Цікавою й активною видалася командна робота під час практичних етапів оцінювання дизайну газети (ІІ-й етап) та створення флаєру для агентства «ЮН-ПРЕС» (ІІІ-й етап). Юні медійники виявили максимум творчості й креативу: створювали плакати, рекламу, флаєри, буклети й захищали свій власний продукт.

А ще встигали відповідати на запитання юних кореспондентів, які мали редакційне завдання: фотографували, брали інтерв’ю в учасників, ділилися власними враженнями. І цей пост – наша спільна робота.

Отже, перемогли команди: «Крила України» Солом’янського р-ну (І місце), «Музазе!» Святошинського тр-ну, «PodilNews» БДТ Подільського р-ну (ІІ місце), «Шкільний вісник» Святошинського р-ну (ІІІ місце).

УВАГА! У квітні на юних медійників чекає заключний IV-й етап, під час якого відбудуться прес-бої в номінації «Редактори» і урочисто підведуться загальні підсумки участі команд закладів освіти м. Києва в конкурсі.

Отже, весняні етапи розпочато. Весна продовжується!