Представники Палацу привітали з прийдешніми Великодніми святами захисників України

Незабаром світле Христове Воскресіння осяє душі людей та примножить бажання творити добрі справи!
Департамент освіти і науки Києва та Київський Палац дітей та юнацтва вже багато років організовують та проводять благодійні акції для захисників України. І цьогоріч ми продовжуємо цю традицію.
29 квітня 2021 року представники Палацу привітали з прийдешніми Великодніми святами захисників України, які цими днями проходять лікування у Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі, що дислокується в Ірпіні.
Українські воїни отримали не лише святкові смаколики, а й пам’ятні подарунки, виготовлені власноруч вихованцями КПДЮ.
Заступник начальника ВМКЦ з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Кравець подякував вихованцям та педагогам Палацу за підтримку наших воїнів, наголосивши, що саме під час проходження лікування та реабілітації поранені військовослужбовці потребують особливої уваги суспільства.
Зустріч з українськими захисниками була швидкоплинною, тому що проти епідеміологічні заходи суворі та не передбачають жодних послаблень навіть у святкові дні.
Представники КПДЮ побажали військовослужбовцям мужності, витримки, сил та наснаги заради швидкого одужання та повернення до рідних та близьких.
Обереги, малюнки та подарунки з теплом дитячих сердець створять для наших героїв атмосферу домашнього затишку на Великдень і підтримають в кожному з нас віру в Перемогу та Мир на нашій землі!
Ми – разом!