Повіримо у себе

Стартував ХХVІІ Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

29 листопада о 11:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13, концертна зала) розпочався «Концерт-конкурс виконавців виконавчого жанру», о 16:00 відбудеться «Концерт-конкурс виконавців хореографічного жанру»;

30 листопада о 11:30 та 15:30 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13 концертна зала) буде проходити «Концерт-конкурс виконавців вокально-хорового жанру».

Окрім цього в рамках фестивалю будуть проходити «Літературні читання авторів поезії та прози» та відбудеться «Презентація – конкурс майстрів сучасних технологій».

Фестиваль – соціокультурна практика, що може допомогти сформувати правильну суспільну думку о людях з інвалідністю, без стереотипів «героїзму», та «жалю». Окрім цього цей захід є яскравим інструментом для створення нових форм, внесення позитивних змін у суспільну свідомість.

Вперше фестиваль було проведено в 1993 році, коли 100 дітей з інвалідністю з інтернатів міста та товариства дітей-інвалідів «Церебрал», Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва зібралися на п’ять днів, щоб продемонструвати свої творчі вміння.