Онлайн-зустріч з казахськими колегами з Палацу школярів, присвячена природничим наукам

Ми раді, що онлайн-зустрічі з казахськими колегами з Палацу школярів ім. Аль-Фарабі м. Нур-Султан стали вже улюбленими та традиційними для київських педагогів – позашкільників.
Сьогоднішня подія була присвячена природничим наукам. Завідувач відділу біології КПДЮ Ігор Ткачук розповів учасникам про лабораторії відділу, презентував перспективні тематичні проєкти.
Завідувачі лабораторій Наталя Моргун, Вікторія Янко, Юлія Лучаківська поділилися досвідом роботи з наймолодшими вихованцями; технологіями комплексного навчання у медичній школі «Humanscience»; досягненнями гуртківців – учасників міжнародних конкурсів та олімпіад у галузі науково-дослідної, експериментальної діяльності.
Відділ біології має багату історію, традиції, широке коло партнерів – випускників Палацу, які успішно використовують знання, отримані в Палаці, в професійному житті. Природничі науки досить непрості, проте завдяки натхненню та ентузіазму педагогів відділу, які вміло використовують інноваційні методи та технології навчання, кількість вихованців відділу збільшується кожного року.
Заступник директора Олена Клименко подякувала нашим друзям із Казахстану за плідну співпрацю та запросила взяти участь у творчих конкурсах та фестивалях.
Наступну міжнародну зустріч ми з колегами вирішили присвятити медіа-освіті та дитячо-юнацькій журналістиці.