На педраді відділу STEM-освіти підводили підсумки роботи 2019-2020 навчального року

26 травня 2020 року в режимі online відбулася педагогічна рада співробітників відділу STEM-освіти Київського Палацу дітей та юнацтва. На педраді підводили підсумки роботи 2019-2020 навчального року.
Рік виявився по-особливому непростим для дітей і педагогів. Дистанційне навчання в умовах карантину стало новим викликом. Аналізували організацію педагогами навчання з використанням дистанційних технологій, підготовку до проведення екзаменів та підсумкової атестації з використанням технологій дистанційного навчання. Ухвалено одноголосно рішення про видачу свідоцтв про позашкільну освіту випускникам.
Колеги обговорили пропозиції щодо подальшої роботи, перспективи і плани на новий навчальний рік, підготовку лабораторій відділу STEM-освіти на наступний навчальний рік, участь у масових заходах. Ознайомились з переліком нових затверджених навчальних програм по гуртках.
Особлива увага на педраді приділялася питанням співпраці педагогів і батьків та набір дітей у гуртки на 2020-2021 н.р.. Адже, завдяки спільним зусиллям вдалося організувати ефективне навчання в умовах нових комунікацій.

Р.S. Надзвичайно вдячні за співпрацю керівників гуртків та батьків.
Дякуємо батькам вихованців, які в ці непрості часи були поруч і разом з нами робили єдину справу!
Дякуємо педагогам відділу STEM-освіти Палацу, які в нових умовах змогли організувати дистанційне навчання дітей!

Бажаємо усім міцного здоров’я і творчої наснаги!