НАСТІЛЬНИЙ ХОКЕЙ: З ШВЕЦІЇ – з «букетом» НАГОРОД!

Сьогодні вихованці секції настільного хокею при Київському Палаці дітей та юнацтва повернулися з далеких мандрів: хлопці та дівчата подорожували в шведську Ескільстуну, де проходив традиційний для кожного парного року чемпіонат Європи.
Головні змагання сезону зібрали близько 200 представників з 16 країн. Розігрувалися медалі в восьми офіційних і двох неофіційних категоріях. Вихованці Палацу привезли до столиці 5 медалей в трьох розрядах.

  • 18-річний Юрій Шаповаленко, 17-річний Влад Семенчук і 11-річна Анна Іванцова завоювали срібло в складі юніорської збірної.
  • 18-річний Дмитро Литвинюк виграв бронзу в юніорському особистому розряді (U-18).
  • Аня Іванцова другий рік поспіль привозить бронзову медаль в супер-юніорській категорії (U-13), де успішно бореться зі старшими за віком … хлопцями!
  • Потрібно відзначити вдалий виступ юних вихованців, тренера Михайла Співаковського, у відкритому індивідуальному розряді, де Діма Литвинюк пробився до чвертьфіналу, Влад Семенчук виграв турнір в першій лізі, а Аня Іванцова виявилася другою – в дивізіоні 2.

Багато в чому завдяки вихованцям гуртка настільного хокею при Київському Палаці дітей та юнацтва, збірна України завоювала 3-е командне місце в неофіційному медальному заліку турніру.
Нагадуємо, що заняття в секції стартують вже у вересні. Приймаємо всіх бажаючих – від 6 років.
Грайте в настільний хокей!