Нагородження переможців ХІІІ Міського конкурсу «Київ — моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»

14 травня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась церемонія нагородження переможців ХІІІ Міського конкурсу «Київ — моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати».
Київ… Місто, оспіване багатьма поетами та письменниками, піднесене в творчості ком¬позиторів і художників. Ми пишаємось красою та величчю столиці України. І з упевненістю вважаємо, що Київ — місто незвичайне! На конкурс юні кияни подали понад 100 надзвичайно цікавих авторських робіт у різних номінаціях. Молоді й талановиті митці яскраво продемонстрували ерудицію, творчі здібності, а найголовніше — любов до свого міста. Переможцями конкурсу стали 26 учасників. Найбільше нагород вибороли учні закладів освіти Дарницького, Деснянського та Голосіївського районів.
Переможців конкурсу нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Вихованці художніх колективів Палацу привітали всіх присутніх творчими виступами.
Нагородження відбулось у теплій, родинній атмосфері. Всіх об’єднала любов до рідного міста, району, вулиці. Звучали щирі побажання та подяки.
Для юних киян участь у конкурсі — це можливість проявити свої таланти, активну громадянську позицію та внести в розбудову рідного міста частку своїх знань і творчих здібностей. Вони хочуть бачити Київ квітучим і чистим, пишатись його архітектурою, витворами мистецтва та літературою. Київські школярі прагнуть, аби їхнє місто розвивалось і в нього було мирне та щасливе майбутнє!
Вітаємо переможців!,