Молоді журналісти зустрілися з учасниками Євромайдану та Революції Гідності

21 листопада, на річниці початку Помаранчевої революції та Євромайдану гуртківці відділу PR-технологій та медіавиробництва й ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського палацу дітей та юнацтва провели зустріч з учасниками подій 2004-2005 та 2013-2014 років. До дітей наживо та онлайн завітали Олена Мокренчук, Юлія Смірнова (Пішта) та Владислав Степаненко.
Кожен з учасників розповів про свою участь в революціях.
Олена Мокренчук, яка наразі є прес-офіцером у Збройних силах, у 2013 році була координатором у прес-центрі Майдану. Вона розповіла про особливості роботи преси під час протестів та розвіювання фейків, які тоді почала активно використовувати ворожа пропаганда. Під час зустрічі ми усвідомили вагому роль медійників у протидії беззаконню з боку тодішньої влади.
Волонтерка Юлія Смірнова поділилась згадками про початок Євромайдану та про перші жертви з боку протестувальників. За її словами, Майдан став поштовхом до активного розвитку волонтерства в Україні. Наразі вона не лише провадить свою волонтерську діяльність, а й намагається зберегти сторінки новітньої історії в Національному музеї Революції Гідності.
Керівник гуртка “Громадська журналістика” MolodMedia Владислав Степаненко розповів про суспільно-політичні передумови протестів у Києві 2013 року, побут Євромайдану, а також про те, які були особливості студентських рухів під час революцій, адже під час крайньої він сам був учасником активного студентства. Також він представив символіку Євромайдану та свої архівні матеріали, які збирав від початку протесту.
Майбутні журналісти змогли поспілкуватися з учасниками тих подій, дізнатись про причини виникнення протестів й те, що варто не бути байдужими до власної держави. По завершенню присутні зробили спільне фото.
Дякуємо всім учасникам! Окрема подяка Наталії Плохотнюк за ідею заходу, Володимиру Кулаку за фотозйомку. Молодіжна школа медіапроектів здійснювала технічне супроводження онлайн зустрічі.