“Медіадіти” в соціальних мережах

30 листопада в Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Форум молодіжних медіа столиці «“Медіадіти” в соціальних мережах».

Форум стартував з гостьової вітальні, де відбулися:

►Презентація просвітницької ініціативи «Соціальна обізнаність молодого киянина», яку представила Леся Хемраєва, фахівчиня із зв’язків з громадськістю Центру публічної комунікації та інформації департаменту суспільних комкунікацій КМДА. Вона розповіла про важливі перспективи залучення молодих киян для вирішення суспільних питань столиці, участі в цікавих майбутніх проєктах та форумах для молоді, які стануть важливою комунікаційною платформою для обміну ідеями і думками та реалізації найцікавіших із них .

►Презентація Музею «Становлення української нації» – партнерів Форуму,- яку представила учасникам піар-менеджерка Музею Діана Груць. Зокрема були озвучені умови конкурсу Музею, організованого для молоді столиці, яка є сучасним активним комунікатором соціальних мереж. Учасникам Форуму подарували безкоштовну екскурсію в Музей «Становлення української нації».

У програмі Форуму педагоги ІТА «ЮН-ПРЕС» презентували тему XVIII Міжнародного фестивалю-конурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» ― «2020: моя країна в смартфоні».

Під час Форуму особливими були зустрічі з журналістами, продюсером та ведучими українського телебачення, з якими «наживо» спілкувалися юні журналісти столичних шкіл, вихованці гуртків ІТА «ЮН-ПРЕС» та гості заходу.

Тут відбулися:
►Майстер-клас на тему «Журналістка нового формату» від Володимира Полуєва – журналіста, ведучого телеканалу «112 УКРАЇНА»

►Майстер-клас «Як стати успішним тележурналістом і телеведучим?» від Тетяни Кулик, тележурналістки, Presenter of programs каналу «UA. Суспільне мовлення». Говорили про цікаву і водночас складну професію журналіста, жертовність, принципи і важливі професіональні якості. Про те, як стати класним телеведучим, уміти зацікавити глядача харизмою, наскільки вона важлива в професії.

►Воркшоп «Телевізійний менеджмент: фішки успішного продюсера» від Сергія Єременка, креативного продюсера програми «Ранок з Україною» каналу «Україна».

Наприкінці Форуму медіатренінг «Нові тенденції та медіаграмотність соцмереж» для всіх учасників провів Андрій Юричко, журналіст, медіатренер, phd, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Вихованці ІТА «ЮН-ПРЕС» та юні журналісти столичних шкіл вчилися писати storys, застосовувати медіалайфхаки про те, як ефективно користуватися соціальними мережами, зокрема Facebook та Instagram. Медіатренер визначив основні правила «можна/не можна», які сприяють тому, що публікацію прочитають та що робити, щоб текст був унікальним.

На Форумі вихованці гуртків ІТА “ЮН-ПРЕС” брали в спікерів інтерв’ю, писали репортажі, знімали відео.

Цікавий та насичений день завершився. Вмотивовані діти подякували організаторам Форуму – відділу ІТА “ЮН-ПРЕС” за яскраві зустрічі, позитивні емоції та нові знання.