МЕДІАГРАМОТНІСТЬ В МАСИ!

Виступ викладача Media HUB Владислава Степаненка перед дорослою аудиторією, що завітала до КПДЮ із Інституту післядипломної педагогічної освіти університету ім. Б. Грінченка виявився дуже актуальним, на сьогодні. Адже, затребуваність у медіаграмотності в українського суспільства надзвичайно висока.
Наші вітчизняні педагоги-організатори дуже хочуть бути у тренді, сприяти всебічному розвитку підростаючого покоління але, на жаль, самі не встигають за теперішнім еволюційним процесом, а всі методичні рекомендації вже не актуальні і з медіаосвіти не так вже їх і багато.
Виходить, ми на часі! Виходить те, чим ми живемо, а це -медіаграмотність наразі затребувана і ми від цього дуже радіємо. Адже, сучасну молодь не переробиш під методичні вказівки), потрібно поспішати за нею, а точніше за сучасним прогресом.
Як розрізнити фейк від новини, як зрозуміти де фото/відеомонтаж, а де цілісна справжня картинка, як подати свою думку так, щоб її почув загал – це все, і не тільки, знаємо і залюбки навчимо вас ми – молода команда спеціалістів створена завдяки Громадському Бюджету Києва та Київському Палацу дітей та юнацтва.
Отже, курси для дорослих розпочинають свою роботу у Media HUB КПДЮ, адже, запит суспільства є і не малий. Як тільки наберуться повноцінні групи – ми рушимо вперед і вгору!
Нагадуємо, на сьогодні навчання проходить кожного дня (будні з 16:00, вихідні з 11:00) для підлітків віком 12-21 року за такими напрямками:
– Основи медіавиробництва;
– Основи відеомонтажу;
– Фотографія;
– Громадська журналістика;
– Сторітелінг;
– Операторська майстерність;
– Основи звукорежисури.
У найближчому майбутньому добавляться курси з Акторської майстерності, Реклами і PR та Веб-дизайну.
Чекаємо вас до лав Media HUB-івців! Вік не обмежений 😉
Мрій щодня, дій щохвилини!