Відкриваємо культури, пізнаємо світ — разом з ”Лінгвою“

28 листопада 2018 року відбулася перша зустріч новоствореного методичного об’єднання викладачів іноземних мов та організаторів мультикультурної діяльності позашкільних закладів. Представники організаційно-методичного відділу КПДЮ та їхні колеги з позашкільних закладів Дарницького, Дніпровського, Подільського, Солом’янського районів зібралися для того, щоб обговорити актуальність створення нового методоб’єднання, конкретизувати напрямки та нагальні питання подальшої співпраці.

Під час зустрічі завідувач кабінету соціальних ініціатив і партнерства Лариса Казанцева презентувала Центр вивчення іноземних мов «Лінгва» та заходи, які відбуваються в Київському Палаці дітей та юнацтва для залучення підростаючого покоління до знайомства з культурою, мистецтвом, традиціями країн світу.

Сподіваємось, що подальша діяльність методоб’єднання надасть можливість обмінюватися практичним досвідом, методичними доробками, урізноманітнювати форми викладання іноземних мов, сприятиме розширенню кола учасників мультикультурних подій у Палаці та закладах позашкільної освіти Києва.