«Київ М-фест 2020»: ВІД НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ДО НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЗАШКІЛЛЯ

Завершив свою роботу другий відкритий методичний фестиваль закладів позашкільної освіти «Київ М-фест 2020» «ВІД НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ДО НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЗАШКІЛЛЯ»

У цьому році фестиваль розширив свою географію. Участь у ньому взяли не тільки найкращі заклади позашкільної освіти міста Києва, а й Броварський Палац творчості, Палац учнівської молоді м. Луцька, Славутицький Палац дітей та юнацтва, Рівненський міський Палац, Центр дитячої та юнацької творчості м. Кропивницького, Запорізький обласний центр науково-технічної творчості, Центр дитячої та юнацької творчості м. Бердянська.

Без перебільшення можна сказати, що це був грандіозний захід! Позаду 3 незабутні фестивальні дні, які запам’яталися виступами, майстер-класами від провідних фахівців, тренінгами, новими знайомствами, яскравими враженнями, чарівною атмосферою.

Вітаємо переможців конкурсу:
– у номінації «Soft skills» та засоби їх розвитку у позашкільній освіті перемогу отримала Масютіна Марина Едуардівна та Скіпор Ірина Станіславівна
– за І місце у номінації «Формувальне оцінювання у позашкільній освіті» нагороджений авторський колектив Центру Науково Технічної Творчості Молоді «Сфера» Оболонського району.
– За активну участь у ІХ відкритій методичній виставці нагороджено Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва» Святошинського району м. Києва.

Дякуємо всім організаторам та учасникам за казкову атмосферу та незабутні емоції! Щиро бажаємо Вам творчих успіхів, натхнення, грандіозних ідей. Нехай Ваша дивовижна енергія творить дива! І найголовніше, у наступному році ми теж плануємо зустрітися.

Номінації на виставку, за якими ви вже можете готувати свої роботи:

– Я – методист закладу позашкільної освіти;
– Індивідуальна освітня траєкторія вихованця закладу позашкільної освіти;
– Технології дистанційного навчання у позашкіллі.

Тож до наступного фестивалю «Київ М-фест 2021», де на нас точно очікує безліч цікавих ідей та відкриттів. Переконані, що фестиваль збагатить наше життя новими барвами і відтінками, зарядить емоційною життєвою силою.
До зустрічі на локаціях фестивалю 2021 року!