Київський Палац дітей та юнацтва вітає журналістів з професійним святом!

Сьогодні, 6 червня наша країна відзначає професійне свято журналістів.Початок цій традиції покладено в далекому 1994 році. Тоді відбувся «Указ про встановлення в Україні професійного свята засобів масової інформації» – Дня журналіста.
Чому 6 червня? Саме цього дня в 1992 році в бельгійському Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів – найбільшої у світі організації професійних працівників ЗМІ.
Загальновідомо, що журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі, творчі пориви якої виносять дотичним до професії своєрідний вирок вічного пошуку.
Не менш важливо нагадати цього святкового дня про головні чесноти журналістів: високу професійність, всеосяжну аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій. Це, в свою чергу, нагадує усім нам про правило трьох П: професіоналізм, порядність й патріотизм.
Від імені викладачів та вихованців КПДЮ бажаємо Вам, шановні журналісти, здоров’я, щастя, невичерпної енергії й наснаги заради втілення в життя задумів, планів і мрій. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!