КАЗКА ПРО ВПЕВНЕНІСТЬ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ТА ДОРОСЛИХ😉 від ЦРД “Джерельце”

Жили-були маленькі зайчики. Зайчики як зайчики. І ось якось вони організували змагання зі стрибків. Потрібно було спочатку подолати досить крутий схил пагорба, а потім заскочити на дуже високий, по заячим міркам, теремок, який стояв на самій вершині.
Звичайно, подивитися на ці змагання зібралося багато глядачів, серед яких було чимало любителів посміятися з учасників. Нарешті змагання почались… У те, що хтось із зайчиків все-таки вистрибне на вершину пагорба, вірили далеко не всі, і тому звідусіль лунали такі репліки: “Це дуже складно!”, “У них нічого не вийде!”, “Теремок занадто високий!”.
І справді, незабаром маленькі зайчики стали падати. Один за одним вони скочувалися зі схилу пагорба. Але кілька відважних зайчиків все ж не здалися і дісталися до підніжжя Теремка.
Але на скептиків це не вплинуло.
“Та ні, їм це не вдасться. Теремок занадто високий, а вони занадто маленькі ”, – тільки й чутно було з усіх боків.
Зайчики ще підстрибнули кілька разів і, у підсумку, здалися. Всі, за винятком одного. Він стрибав знову і знову, потім зупинявся, щоб перевести подих, і починав все заново. І йому це вдалося: гарний стрибок – і він на самій вершині!
Коли стих радісний гомін, репортер місцевої газети протиснувся крізь натовп, щоб запитати у переможця, як йому вдалося отримати такий феноменальний результат, де він взяв сили.
Як вже з’ясувалося пізніше, переможець був глухим!
Мораль казки: Завжди вір у себе і в свої сили. Ніколи не піддавайся песимізму інших людей. Не слухай, коли люди будуть говорити, що твої мрії нездійсненні! Вір в те, що ти все зможеш, не здавайся і йди до мети.

Джерело: @dytyachyjpsyholog Дитячий психолог. Перший український сайт для батьків та дитячих психологів.