ДІАЛОГ КУЛЬТУР: азербайджанська модель. CLOUD-вітальня 🇺🇦 🇦🇿 🤝

Мультикультуралізм – це таке явище суспільного життя, яке передбачає мирне співіснування різних культур та етносів у рамках одного суспільства. Цей феномен присутній як у культурному, так і в політичному житті, тому став невідворотним явищем сьогодення.

В останні роки мультикультуралізм все більше піддається критиці, але все більш актуальними стають проблеми, що стосуються ДІАЛОГУ КУЛЬТУР, які об’єднуються загальною всесвітньою глобалізацією.

Політика мультикультуралізму пропагує рівне ставлення до усіх національних меншин, етнічних та релігійних груп, які у собі являють окремі культури. У цьому контексті з’являється питання про взаємодію різних культур, а саме діалогу 🙌 між ними.

Вихованці Інформаційно-творче агентство “ЮН-ПРЕС” КПДЮ та студенти Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, в он-лайн-форматі на платформі Zoom зустрілися з доктором філософських наук, завідувачем відділу Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Іриною Куніною 😍 (Азербайджан).

Тема зустрічі ― «Азербайджанська модель мультикультуралізму». Гостя розкрила проблему толерантності в суспільстві, питання прав людини, акцентувала важливість дотримання мовних питань, відмітила тонку межу релігіозних відносин. 🙏👳‍♂️🧕

Окремо була акцентована увага на мові ЗМІ 🤳📸📹різних етнічних груп, що проживають на території Азербайджану. Спікер наголосила, що Україна та Азербайджан мають багато спільного, на це варто звертати увагу під час подальшої співпраці між країнами.

Організаторами зустрічі виступили
Angelika Goncharova,
керівник гуртків ІТА ЮН-ПРЕС КПДЮ
Інга Погребняк,
доцент кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики КУ імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук

Підготували:
Angelika Goncharova, Жанна Сташко, ІТА ЮН-ПРЕС КПДЮ